sebevědomí

Jaké by to bylo být sebevědomým člověkem?

  • Máte pocit, že trpíte nízkým sebevědomím?
  • Říkáte si, že doby, kdy jste si věřili, jsou už dávno pryč?
  • Chcete být vyrovnaní sami se sebou?
  • Rádi byste vrátili do vašeho života ztracenou jiskru?
  • Toužíte se odrazit od dna a najít životní rovnováhu?
  • Věříte v to, že se sebevědomím by byl život o mnoho jednodušší?


I já jsem na tom byla velmi podobně.

Měla jsem tak nízké sebevědomí, že jsem si často přála být neviditelná. Jenže s tímto sebevědomím se mi nenaskýtaly zrovna slibné vyhlídky. Volala jsem o pomoc, ale nikdo to neviděl. Jak by taky mohl, když jsem byla neviditelná. 🙂

Ale jednoho krásného dne jsem si řekla, že už toho bylo dost. Už dost bylo dělání všeho pro druhé, bylo třeba se zaměřit na sebe! …A za toto rozhodnutí si každý den moc děkuji. 🙂

Nyní již mám postavené pevné základy svého sebevědomí. Jsem si vědoma své jedinečnosti, přestala jsem se srovnávat s druhými, protože vím, že každý to máme prostě v životě jinak a je to naprosto v pořádku. Jsem si vědoma svých předností a přijímám také své nedokonalosti, protože ty ke mně patří a tvoří mé celistvé já.

A naučím to i Vás!

boy-524512_1280

Pokud s Vámi tyto řádky rezonují…

Připravila jsem pro Vás 21 denní emailový program na zvýšení sebevědomí. Tento program obsahuje 7 jednoduchých, ale velmi účinných návyků, které když zavedete do svého života, už nikdy nebude nic stejné. Cena tohoto programu je 788 Kč.

  • Uvědomíte si svou jedinečnost a svou dokonalost.
  • Objevíte své schopnosti, skvělé vlastnosti a dovednosti, které dřív zůstaly zamlženy pod tlustým sklem samozřejmosti. Budete se sami sebe ptát, proč jste je dříve neviděli.
  • Už nebudete slyšet svého soudce ve Vaší hlavě, který Vám doposud říkal, že jste k ničemu.
  • …A život bude najednou hezčí, jednodušší, barevnější.

…A pokud si program zakoupíte ještě dnes, získáte navíc ještě úžasný bonus na podporu sebevědomí jako DÁREK!

obrázek bonusu

BONUS: Mp3 nahrávka Sebevědomí snadno a rychle

Audionahrávka obsahuje techniku Neurolingvistického programování umožňující rychlé a pozitivní změny v našem životě.

Naučíte se vstupovat do sebevědomého stavu, kdykoliv budete chtít vystupovat a chovat se sebevědomě.

Nahrávka je ve formátu mp3 a je dostupná verze pro ženy a pro muže. Žádným jiným způsobem ji nelze získat.

Bonus v hodnotě 188 Kč získáváte ZDARMA!

Co o programu říkají absolventi?

Zkusila jsem 21 denní e-mailový program na zvýšení sebevědomí a můžu všem jen doporučit. Byla jsem maximálně spokojená. Zjistila jsem díky tomu o sobě spoustu pozitivních věcí, protože dřív jsem se zaměřovala hlavně na ty negativní. Také jsem od té doby vyzkoušela hodně nových činností, které jsem stále odkládala s tím, že někdy v budoucnu na ně přijde čas. Teď už vím, že ten čas by asi nikdy nepřišel. Díky.
Petra Dvořáková

Emailový program je pro mě určitě dobrou zkušeností, obsahuje spoustu dobrých a užitečných rad, které jsou ve své podstatě jednoduché, ale nesmírně důležité. Je to super nápad, člověk nemusí na nějaké sezení a vše dělá takřka v pohodlí domova. Ještě jednou za všechny rady děkuji.
Katka Hronová


Vše bez rizika

Jelikož chci být odměňována pouze od klientů, kterým jsem pomohla, nabízím 100% garanci vrácení peněz. V případě, že nebudete s programem spokojeni Vám bez otázek vrátím Vaše peníze.

Takže nic neriskujete.


seal-152801_1280

Pokud někde uvnitř Vás cítíte, že tohle je TO ono, že chcete konečně nalézt své ztracené sebevědomí a mít ho již navždycky po ruce, kupte si emailový program na zvýšení sebevědomí hned teď!

Jednoduše vyplňte níže objednávkový formulář. Program stojí 788 Kč a dostanete ještě k němu bonus za 188 Kč jako dárek. Máte možnost platit převodem. Po zaplacení absolvujete sérii úkolů na vybudování pevných základů sebevědomí. Během trvání programu Vám budu k dispozici na emailové konzultace.

Objednávka

 

Ochrana proti spamu: