Proč nabízíte jedno sezení pouze ve výjimečných případech?

Ze své praxe zastávám názor, že spolupráce má smysl pouze tehdy, je-li dlouhodobá. Platí, že čím více sezení člověk s koučem absolvuje, tím více pozitivních změn ve svém životě zaznamená. Jednoduše řečeno, čím delší spolupráce je, tím rychlejší je posun vpřed za Vašimi sny a cíli. Proto preferuji klienty na měsíční a tříměsíční spolupráci.

Jaké výjimečné případy máte na mysli?

Jedno sezení poskytuji např. svým stávajícím klientům, se kterými jsme během naší spolupráce nestihli něco dokončit, nebo jim vyvstala v životě nová výzva, pro jejíž vyřešení stačí jedno sezení.

Jedno sezení nabízím také v případech, kdy klient potřebuje pouze nasměrovat, namotivovat, či podívat se na svou výzvu z různých úhlů pohledu či prokonzultovat způsoby řešení své výzvy.

Jak spolupráce s Vámi probíhá?

Jelikož si klienty na dlouhodobou spolupráci vybírám, chci se s Vámi seznámit ještě před tím, než spolu začneme pracovat na Vaší sebezměně. Poskytuji poznávací setkání v délce do 60 minut zdarma na neutrální půdě, kde si probereme Vaše představy o naší spolupráci, Vaši motivaci, stanovíme zakázku. Jestliže mezi námi přeskočí pomyslná jiskra a budeme cítit, že jsme si tzv. „sedli“, můžeme si plácnout na spolupráci.

Poté vyhotovím Dohodu o koučování, jejíž náhled Vám zašlu na email a domluvíme si první termín sezení. Během sezeních, každé v délce do 120 minut, pak budeme pracovat na splnění stanovené zakázky. K tomu používám především techniky z Neurolingvistického programování (dále jen NLP) a podle potřeby hypnózu. Abyste se pohybovali na cestě za Vašimi cíli rychleji, je samozřejmostí dělat určité akční kroky. Ty si vždy stanovíte na každém sezení. Poté budete mít týden na to, aby se změny, které nastaly na předchozím sezení, ukotvily ve Vašem podvědomí a také budete mít prostor podnikat akční kroky, které jste si stanovili. Na dalším sezení se pak pochlubíte se svými výsledky. A takhle to bude pořád dokola do splnění Vaší zakázky. 🙂

Jaká je Vaše specializace?

Nejvíce mě baví pracovat s lidmi, kteří chtějí zlepšit svou finanční situaci, hledají novou kariéru, či rozjíždějí podnikání nebo MLM. Dále pak ráda pracuji s lidmi, kteří jsou připraveni zbavit se svých závislostí – přestat kouřit či pít alkohol. Nejčastější téma, které se svými klienty řeším, je budování sebedůvěry a zdravého sebevědomí.

Kolik to stojí?

Investice za 1 měsíc koučování/4 sezení je 6 000 Kč (cena je zvýhodněna o 2000 Kč). Investice na 3 měsíce koučinku/12 sezení je 15 000 Kč (klient ušetří 9 000 Kč). Platba probíhá předem na bankovní účet.

Kde koučování probíhá?

Koučuji v Praze. Pro vzdálenější klienty je pak možnost koučování přes skype. Podmínkou je mít webkameru a obstojné internetové připojení. Preferuji však osobní setkávání před koučováním přes skype. Mohu také za Vámi kamkoliv dojet. V tomto případě se k ceně za sezení připočítávají cestovní náklady.

Co od Vás mohu čekat?

Podporu, soustředění se na řešení výzvy, jiný úhel pohledu, nakopnutí, nasměrování, pochopení, pozitivní a profesionální přístup, diskrétnost a mlčenlivost samozřejmostí.

Nenašli jste zde to, co jste hledali? Napište mi na info@koucpromlade.cz

Pokud si přejete domluvit si se mnou spolupráci, napište mi na výše uvedený email a nebo zavolejte na 722 903 824.

Těším se na Vás. 🙂