Kromě Neurolingvistického programování na svých sezeních hojně využívám hypnózu. Je to velmi účinná technika. Ovšem je třeba na pravou míru ujasnit, co to ta hypnóza je. Koluje totiž o ní řada mýtů, které však mají do pravdy velmi daleko.

O čem hypnóza skutečně je?

hypnoterapieVeškerá hypnóza je sebehypnóza. Co to znamená? Pokud si nedovolíte do hypnózy vstoupit, tak já, jakožto hypnotizérka, s tím neudělám vůbec nic. Nemám magickou moc, nemohu Vás přinutit, abyste do hypnózy šli a nebo Vás nějak v ní zmanipulovat proti Vaší vůli. Také záleží jen na Vás, jak moc hluboko si dovolíte do hypnózy jít.

Já jsem pouze průvodce. Zavedu Vás tam, kam se potřebujete dostat, abyste si mohli vyřešit své problémy, které Vás tíží. Veškeré řešení problémů probíhá ve Vaší hlavě.

V hypnóze máte 100% uvolněné tělo i mysl, jste plně při vědomí, a pouze se soustředíte na můj hlas. A pokud by se Vám něco nelíbilo, můžete kdykoliv z hypnózy vystoupit tak, že otevřete oči. Hypnóza je však velmi příjemný a bezpečný stav a kolikrát se klientům nechce z ní ani ven, takže myslím, že není důvod z ní předčasně vystupovat. 🙂

Na co všechno je hypnóza dobrá?

V podstatě na každičký problém, který Vás trápí. Protože na každý problém, ať už je sebevětší, existuje hned několik řešení. A hypnóza je jednou z nich.

Moji klienti si v hypnóze řeší především tyto oblasti života:

vztahy peníze práce a kariéra
zdraví cíle a záměry osobní a intimní věci
smysl života nevyřešená minulost plány do budoucna

Jakožto Váš průvodce nemusím vědět, co si v hypnóze chcete řešit a můžeme udělat hypnózu tzv. bezobsahovou. Nicméně mnohem účinnější je hypnóza tvořená na míru klienta.

To znamená, Vy mi sdělíte, s jakými výzvami se potýkáte a na základě toho vytvořím scénář hypnózy tak, aby se šlo přímo k jádru věci a změny se daly rychleji do pohybu.

A co na hypnózu říkají?

Dobrý den Jani, děkuji velice za vedení při hypnóze, podstoupila jsem ji u Vás 2 x a mohu říct, že se lidé opravdu nemají čeho bát, není to tak, jak to ukazují v televizi, to že je člověk zbavený své vůle a je ovládaný někým jiným, což i mě děsilo. Hypnóza Vámi vedená byla příjemná a taková relaxační, cítila jsem se v ní naprosto bezpečně, klidně a příjemně. A po skončení mi bylo jako bych spala kvalitním spánkem, tak deset hodin, byla jsem zcela odpočatá. A od té doby , což je asi tak 20 dnů se mi daří lépe. Jsem klidnější, vyrovnanější, nějaké věci mi došly a páru věcí se změnilo k lepšímu. Dokážu si více ustát sebe a to, co chci. A taky si více již vím rady s tím, když se mi něco děje a zažívám různé emoce. Rychleji se mi daří situace přijmout, což se mi líbí. Takže móóóc Vám Jani děkuji a vřele doporučuju každému, kdo o hypnóze uvažuje, aby do toho šel, stojí to vážně za to !!!
Hanka Stradějová

Pro objednání hypnotického sezení mě kontaktujte buď zde
a nebo mi zavolejte na tel. +420 722 903 824.