Představte si, jaké by to bylo, kdybyste se Vy a Váš život měnili na základě poslechu pozitivních afirmací?

Je to možné! Mám pro Vás novinku! Hypnotická nahrávka přímo na míru klienta!

O co se jedná?

hypnotická nahrávkaNahrávka ve formátu mp3 obsahuje techniku sebehypnózy, která Vás uvede do absolutního uvolnění těla a mysli. Jedná se o naprosto bezpečný a příjemný stav, neboť v tuto chvíli nemyslíte vůbec na nic a máte zcela čistou hlavu.

Po tom, co máte uvolněné tělo a čistou mysl, následují Vaše vlastní afirmace, které mi před začátkem tvorby nahrávky pošlete do emailu. A tyto pozitivní sugesce se dostanou přímo do Vaší podvědomé mysli, která ovládá vědomí. Podvědomá mysl dá totiž vědomí zprávu, že přišly nové informace, na základě kterých je třeba jednat.

Nahrávku můžete poslouchat tak často, jak budete chtít. Doporučená doba poslechu nahrávky pro účinné změny ve Vašem životě je 21 dní. Vzhledem k tomu, že je to tak příjemný a uvolňující stav, můžete ji brát za formu odpočinku.

Věnujte si 15 minut denně o samotě a Váš život se začne měnit!

Pro koho je nahrávka vhodná?

  • Pro ty, kteří se chtějí změnit pozitivním způsobem.
  • Pro ty, kteří chtějí žít život jinak – lépe.
  • Pro ty, kteří chtějí vzít svůj život pevně do svých rukou.
  • Pro ty, kteří chtějí být šťastnější, sebevědomější, bohatší, štíhlejší, úspěšnější,… Záleží na povaze Vašich afirmací.

Tato nahrávka je však nevhodná pro lidi trpící epilepsií. Co se týče lidí trpící depresemi a duševními poruchami, je třeba, aby měli potvrzení od svého ošetřujícího lékaře, zda tuto nahrávku mohou poslouchat.

Co o ní říkají posluchači?

Co se týče nahrávky, myslím si, že mi psychicky moc pomohla. Váš hlas je uklidňující a hlavně jsem se opravdu na chvíli zastavila a přestala vnímat všechny povinnosti. Ze začátku bylo těžší úplně „vypnout“, ale myslím, že asi v průběhu týdne jsem se už dokázala dostat do hlubšího stavu relaxace. Co se týče výsledku – mám za sebou dvoje úspěšné státnice, zhubla jsem, jsem oblíbená, lidé mě mají moc rádi. Vlastně když si to zpětně pročítám, vybavují se mi situace, kdy někdo přímo reaguje na určitý aspekt, který v afirmacích zmiňuji – např. lidé, kteří chválí mé oči, úsměv, pěknou postavu. Jediná (a pro mě stále nejdůležitější) složka se týká nalezení mé spřízněné duše. Ale myslím, že mám daleko „zdravější“ myšlení, než v době, kdy jsem Vás žádala o pomoc.
Děkuji Vám za ochotu a za to, že pomáháte lidem.
Magda A.

Kolik nahrávka stojí?

Cena této hypnotické nahrávky je 888 Kč. Běžná cena těchto typů nahrávek šitých na míru je 2000 Kč a výše.

Jednoduše vyplňte objednávkový formulář. Máte možnost platit převodem. Po obdržení Vaší platby se s Vámi spojím a předáte mi Vaše pozitivní afirmace, které chcete ve své nahrávce mít. Na tvorbu nahrávky si vyhrazuji 7 pracovních dní.

Objednejte si svou nahrávku zde:

 

Ochrana proti spamu: