Jak zhubnout? Jak si detoxikovat a vyčistit tělo? Jak se uzdravit z nemoci?

Nemusíte platit za drahé chemické preparáty slibující značný pokles váhy. Nemusíte si pořizovat spousty krabiček a dóziček s léky, které pouze léčí projevy, ale nevyléčí příčinu nemoci.

Zkuste detoxikační 10 denní půst na ovocno-zeleninových šťávách a uvidíte sami, jak se promění vaše tělo, vaše vnímání, nálada, vaše celkové rozpoložení.

Tento půst jsem vyzkoušela za vás nejen pro sebe, ale i pro vás jako inspiraci. A vše jsem přehledně sepsala do krátkého eBooku Jak na 10 denní půst na šťávách.

eBook 3D

Jak na 10 denní půst na šťávách

V eBooku Jak na 10 denní půst na šťávách se dozvíte:
  • kolik taková kůra stojí
  • recepty na šťávy
  • různá doporučení, pokud byste se rozhodli tento půst zakusit také
  • mou autentickou zpověď ohledně půstu na šťávách
  • jak se mi zlepšil či naopak nezlepšil zdravotní stav
  • a mnoho dalšího…

Co o eBooku říkají čtenáři?

Jani, chtěla bych moc poděkovat za tvůj e-book s postupem jak na desetidenní půst se šťávami, byl pro mne velkým přínosem, nejen, že si se podělila o recepty, ale hlavně i o své vlastní zkušenosti, které mnohdy bývají v jiných návodech skryty. Není to jen mazání medu kolem pusy, je to realita, na kterou se člověk může připravit, díky tobě vím, že to není jen procházka růžovou zahradou, ale také vím, kolik to člověku za tak krátkou dobu může dát. Ještě jednou velký DÍK!
Markéta Kolářová
Jani, chci Ti moc poděkovat za Tvé povídání, zkušenost, recepty, prostě za vše co Tvůj e-book obsahuje. Je úžasné, jak jsi vše popsala, co jsi prožívala, co Ti chutnalo a co méně. Pro mě je to velká výzva se do toho pustit a dopředu vědět, co mě čeká, o to větší je to motivace. Ještě jednou moc děkuji za skvělé informace.
Simona Janoušová

Jednoduše vyplňte objednávkový formulář. eBook stojí 88 Kč a Vy máte možnost platit převodem.

eBook obdržíte na Váš email ihned poté, co se platba objeví na mém účtu.

Objednávka

 

Ochrana proti spamu: