Máte pocit, že jste pouze průměrní a na nic nemáte talent?

Nevíte, co odpovědět na to, když se vás na pohovoru zeptají, jaké jsou vaše silné stránky?

Přemýšlíte nad tím, jakým směrem se profesně ubírat a nemůžete na nic přijít?

 

I já jsem si myslela, že se na nic nehodím a nemohla jsem přijít na jedinou mou silnou stránku.

Naučila jsem se však jednoduchý způsob, jak na to přijít a naučím to i vás!

 

Dnes již přesně vím, v čem tkví můj talent a plně ho rozvíjím ve svou silnou stránku. Dříve to tak však nebylo.

Mohla jsem napsat celou knihu s výčtem mých slabých stránek a měla jsem tak nízké sebevědomí, že jsem si myslela, že nejsem dobrá vůbec na nic. Možná tak v hraní lidem na nervy, jak mi bylo často okolím předkládáno. :)

Pak jsem si však řekla dost a začala hledat. Po čase jsem našla jednoduchý způsob, jak přijít na své talenty a silné stránky. Chci s tímto způsobem prostřednictvím eBooku obeznámit širší skupinu lidí, ať nemusí řešit ty problémy, které jsem kdysi řešila já.

P1060999

eBook 3D

 

  • Už se nebudete před každým pohovorem klepat, až se vás zeptají, jaké jsou vaše silné stránky
  • Zvýší se vám sebevědomí, protože budete vědět, že nejste k ničemu, jak jste si původně mysleli
  • Zaměříte svou pozornost na to, co vám jde – na váš talent
  • Uvědomíte si, že vaše přednosti nejsou samozřejmostí a že vás klidně mohou živit
  • Naučíte se, jak si plánovat kroky, které uskutečníte na cestě za vašimi záměry

Cena tohoto eBooku je 308 Kč. Díky informacím obsažených v tomto eBooku je můj život zcela jiný než předtím. Dělám práci, která mě baví a ve které rozvíjím svůj talent. Je to ta oblast, která mě každé ráno vytrhává z postele a nutí posouvat své podnikání dál a dál. Moc vám přeji, abyste zažívali ty samé nebo alespoň podobné pocity a proto jsem se rozhodla své know-how předat dál a učit lidi, jak najít svůj talent za zlomek času.

…A pokud si eBook zakoupíte ještě dnes, získáte navíc ještě 2 úžasné bonusy jako DÁREK!

pracovní sešit 3D

BONUS Č.1: Pracovní sešit na rozvíjení talentu

Šesti měsíční strategický plán na rozvíjení vašeho talentu v silnou stránku.

Bonus v hodnotě 208 Kč získáváte ZDARMA!

konzultace noťas

BONUS Č.2: Půlhodinová konzultace pro prvních 20 kupujících

Půl hodinová konzultace, na které si projedeme vaše odpovědi z pracovního sešitu na objevení talentu a najdeme tu vaši oblast, ve které jste dobří.

Bonus v hodnotě 308 Kč získáváte ZDARMA!

Bonusy v hodnotě 516 Kč dohromady převyšují hodnotu samotného eBooku a upozorňuji, že šesti měsíční strategický plán na rozvíjení vašeho talentu je dostupný pouze s tímto eBookem a žádným jiným způsobem jej získat nelze.

Co říkají o eBooku čtenáři?

Děkuji za el.knihu, hned jsem ji přečetla a zpracovala.
Bylo to pro mě přínosné, potvrdilo mi to oblasti, se kterými v hlavě koketuji a díky vám jsem se v nich utvrdila. Momentálně se nacházím životním bodě – co dál , co chci a budu dělat. A díky Vaší knížce jsem se posunula zase o krůček dál.
Děkuji Vám za tento dárek a přeji Vám hodně spokojených čtenářů a klientů.
Ještě Vám chci napsat, že děláte svoji práci moc dobře, víte, o čem píšete, jde Vám to ze srdce. A to je krásné :).
Jitka
Líbí se mi jeho jasná a přehledná struktura. Nezahlcuje zbytečnými informacemi, ale jde přímo k jádru. Po teoretické části, která obsahuje důležité a někdy až velice překvapivé informace, nastupuje část praktická, kde si člověk příjemně projde jednotlivými otázkami a úkoly, které mu naprosto detailně pomůžou zjistit, jaké jsou ty jeho vlastní jedinečně silné stránky a dovednosti. Moc doporučuji všem, kteří tápají na své cestě osobního rozvoje, svů talent ještě hledají, nebo si nejsou jistí, zda jdou tou správnou cestou.
Zlata Hnátová
Většina lidí se neustále zabývá tím, co je nebaví, a co jim nejde. Jenže v životě je důležité najít, naše silné stránky, a naše vášně. Vždyť nemusíme umět v životě všechno. Stačí rozvíjet to, co už nám jde tak nějak samo. :) Nalezení a vylepšení silných stránek není pouze cesta k úspěchu, ale i cesta ke štěstí! Proto jsem rád, že tu je někdo, kdo učí lidi své silné stránky nalézat. :) Proto rozhodně doporučuji přečtení tohotu ebooku, který vám otevře oči, a možná zjistíte, že chcete v životě dělat úplně něco jiného, než jste dosud dělali.
Petr Havránek
Otázky z eBooku, které jsem prošla mě utvrdily v mém plánu, daly mi širší pohled na sebe a taky prohloubily trochu mou lásku k sobě, protože jsem si uvědomila, že umím a baví mě víc věcí, a že mohu nabídnout mnohem víc. Pocitila jsem větší vlastní hodnotu a začala si klást další otázky, protože jak říkal Jiří Vokáč Čmolík, důležité není najít odpověď, ale přicházet na nové otázky, protože tak rosteme
Poslala jsem odkaz na tvé stránky svému příteli, protože je nespokojený v práci a to se odráží ve všem, i v našem vztahu. Jsem ráda, že hledá řešení a věřím, že pomocí tvého ebooku najde správnou cestu.
Veronika Kocurová
seal-152801_1280

100% garance spokojenosti

Jelikož je Vaše spokojenost pro mě důležitá, máte ode mě navíc 100% garanci spokojenosti! Pokud si eBook přečtete a zjistíte, že to není pro Vás, že tyto informace nejsou pro Vás hodnotné, napište mi a já Vám bez otázek vrátím cenu eBooku v PLNÉ VÝŠI zpět!