Vítám Vás na svém webu.Jana Czerneková

Jmenuji se Jana Czerneková a jsem certifikovaná NLP koučka mezinárodní organizace NLPEA.

Jako většina lidí jsem i já šla cestou, na které jsem nebyla šťastná a myslela si, že takový je prostě život a jiné už to nebude. Měla jsem problémy ve vztazích, s financemi, sebevědomí na nule, ačkoliv to tak na první pohled nevypadalo, trápila se pocity méněcennosti, nesnášela jsem sebe a své tělo. Dle toho taky můj život vypadal.

Díky svým problémům jsem však dnes tam, kde jsem. Řekla jsem si DOST! a vydala jsem se na cestu za poznáním sebe sama. Na té cestě jsem potkala řadu inspirujících lidí, od kterých jsem se hodně naučila. Všechny oblasti mého života prošly obrovskými změnami k lepšímu. Někdo by řekl transformací. 🙂 Já to slovo nějak nemám ráda.

Dnes jsem šťastná a spokojená žena, která dělá to, co miluje, využívá svých silných stránek a pomalu ale jistě žije život, o kterém vždycky snila. A jsem za to moc vděčná. DĚKUJI.

Prostřednictvím svých článků inspiruji a skrze koučování podporuji lidi na jejich cestě životem, aby i oni si žili dle svých představ.

Měním staré programy a vzorce, které dávno nefungují, a způsobuji, že se lidé cítí ve svém životě o mnoho lépe a dostávají se sami k sobě. Protože mým posláním je vést lidi na cestě k sobě samým.

Často máme pocit, že jsme nějak divní, že potřebujeme “opravit”, že jsme neúplní, že prostě nejsme dost dobří. Máme tendenci ze sebe dělat někoho, kým nejsme a naše duše šíleně trpí. Tak moc volá po tom, abychom byli sami sebou. Jenže díky tomu neustálému přizpůsobování se druhým lidem ani nevíme, kdo vlastně jsme!

Ale já to z Vás vytáhnu. Neslibuji zázraky za 5 minut, avšak řídím se heslem:

Všechno je možné. Dosáhnout nemožné trvá jen o něco déle.

Pokud opravdu chcete ve svém životě vidět pozitivní změny, Váš život po setkání se mnou už nikdy nebude jako dříve.

Jak už jsem zmínila, při své práci s klienty využívám techniky Neurolingvistického programování (NLP), které se vyznačuje rychlými a účinnými změnami v životě na rozdíl od klasického koučinku, který vyžaduje delší časový úsek. Takže moji klienti ušetří nejen svůj čas, ale také peníze.

Jsem autorkou eBooku Jak za 2 hodiny objevit svůj talent, ebooku Techniky NLP a eBooku Jak na 10 denní půst na šťávách.

Absolvovala jsem následující výcviky:

  • Kouč přes internet (Business Academy Network Ltd.)
  • Úvod do NLP (Breadon s.r.o.)
  • Základy koučování a model GROW (Coachingworld)
  • NLP kouč (NLPEA – NLP association of excellence)
  • NLP praktikant (NLPEA – NLP association of excellence)
  • Mistr praktikant NLP (NLPEA – NLP association of excellence)

Diplom Úvod do NLP CoachingWorld Kouc_NLP Praktikant_NLP

Stojí-li před vámi nějaká výzva, chcete-li dosáhnout svého cíle rychleji, nastavit si akční plán pro Váš podnikatelský nápad, máte v sobě bloky, které vám brání žít život naplno, chcete se zbavit negativních emocí, které zapřičiňují vznik alergií či jiných zdravotních neduhů?

Můžeme na tom spolu pracovat. Napište mi. Těším se na Vás.

S Láskou,
Bc. Jana Czerneková
Certifikovaná NLP koučka

P.S. Na závěr chci dodat, že nepracuji pouze s mladými lidmi. Jako koučka pro mladé jsem začínala, ale během mé praxe se má vize změnila. Píšu to proto, že hodně lidí se mi zdráhá napsat jen proto, že mají pocit, že už nespadají do kategorie “mladý člověk”. Nemusíte se bát. Moc ráda s Vámi budu pracovat!

P.S. 2 Každý je natolik mladý, nakolik se cítí. 🙂

Pro objednání sezení mě kontaktujte buď zde
a nebo mi zavolejte na tel. +420 722 903 824.