W W
koucpromlade.cz | seznamka na sex

Proč je moře slané

Mořská voda – Wikipedie
Proč je moře slané? KDYBY se všechna sůl, která je v mořích, rovnoměrně rozestřela po souši, vytvořila by vrstvu silnou více než 150 metrů. Odpovídalo by to výšce domu o 45 patrech. Odkud všechna ta sůl pochází, zvláště když vezmeme v úvahu, že do oceánů se …

Proč je moře slané? — ONLINE KNIHOVNA Strážné …
proč je moře slané Už se to zde na poradně řešilo proč je moře slané, stačí si to vyhledat. Tato otázka zde padla dokonce několikrát. Nahoru. 2 příspěvky • Stránka 1 z 1. Podobná témata.

Zeptali jsme se vědců: Proč je voda v moři slaná? | …
proč je moře slané Zajímá vás proč je obloha modrá, nebo proč si sova nemůže ukroutit krk? J. Horák V moři je voda slaná protože již milióny let lidé močí a do moře to splachuje 4:44 27.9.2015. K. Novák 181 Voda je slaná,protože se v ní ryby potí. 9:43 26.9.2015.

proč je moře slané wikipedie? - encykloprdie.cz
proč je moře slané Anonym2322> Kaspické moře slané je, ale není to moře, je to jezero. Dovolím si ocitovat Wikipedii, která podoruje druhou odpověď: Průměrná slanost vody je 12,7 až 12,8 ‰ maximální (kromě Kara-Bogaz-Gol) u východního břehu 13,2 ‰, minimální na severozápadě 1 až 2 ‰.

Proč je nebe modré? — Pročje.cz
Proč je moře slané? když prší, dostává se sůl z kamenů a skal do řek. V říční vodě je takové soli tedy minimum. Jenže jelikož se do moří vlévá mnoho řek a žádná z nich neodtéká, množství soli se v mořích akumuluje, proto je mořská voda slaná. Podrobněji zde (v angl.): Další informace

Finfárum | Čtenářský deníky
Slaná nebo mořská voda je voda z moře, oceánu nebo slaného jezera, která obsahuje chemické látky způsobující její slanost (salinitu), rozdílnou hustotu a například i rozdílnou teplotu tuhnutí než u sladké vody.Slaná voda na Zemi obsahuje mnoho chemických látek, ale pouze malá část je zde zastoupena výrazněji (ostatní jen v minimálních koncentracích).

Proč je moře slané? – Ontola
Proč je moře slané? 24. 8. 2017, kategorie Příroda. Proč je mořská voda slaná? Jak se dostala sůl do mořské vody? Část soli v mořské vodě pochází z vulkanické činnosti na dně moří. Většina soli v moři však… Jak předejít rakovině? 12. 10. 2017

Proč se říká že slané je opak sladkého? - poradna …
proč je moře slané Ahoj Mourrisone, zajímalo by mne, proč je moře slané. Předem děkuji. Nela, 11 let

Proč je moře slané? - Vaquero
proč je moře slané Moře ,strýčku proč je slané . Hlavní postava: Kouba- vnitřní popis- hodný. Vylíčení děje: Byli dva bratři ,jeden chudý a druhý bohatý a chamtivý. Jednou takhle Kouba potkal čerta ,který mu poradil ,jak z pekla dostat mlýnek. Ten mlýnek byl totiž kouzelný.

 

 

Jestliže řešíš některou z těchto oblastí,

kontaktuj mě ZDE

a napiš mi více o Tvé situaci. Následně Tě zkontaktuji s návrhem dalšího postupu.

 

Komentáře nejsou povoleny.